Chlapi,jsou opravdu profesionálové.Čistota,desinfekce, příjemné prostředí.Chodim každý měsíc a vždy maximálně spokojený.Jak střih vlasů tak vousů.Jako plus beru,dobrý pokec,poslech hudby, celkový relax,zasměji se sníma.Cena na úrovni služeb přijatelná.Zaslouzenych 5* 😉 ať se daří borci.
Tomáš
31. ledna 2024
5 Perfektné
Nikola
30. ledna 2024
5 Perfektné
Klučiar
26. ledna 2024
5 Perfektné
Martin
25. ledna 2024
5 Perfektné
Daniel
22. ledna 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(879)
Perfektné
841
Skvelé
25
Dobré
5
Horšie
1
Zlé
7
O nás
Jsme první panský Barber v Bruntále,Chceš Super Stylovej Střih ? Rezervuj se a budeme se těšit na každou vaši návštěvu Amigo.