Mám krásnou novou barvu a krásný střih, velmi oceňuji krásnou pozitivní energii, velmi milé jednání a celkový přístup, moc jsem si užila celou návštěvu a už se moc těším na příště
Iva
15. května 2026
5 Perfektné
Naprostá spokojenost.Andrejku mohu jenom doporučit.Nikdy jsem neměla tak nádherné vlasy.Děkuji za krásný melír a termíny mám objednané.Děkuji a těším se na příští návštěvu