Pěkné prostředí, milý personál. Vše mi bylo vysvětleno. Byla jsem moc spokojená.
Dana
1. dubna 2026
5 Perfektné
Dobrá organizace vyšetření a moderní vybavení přístroji.
Dana
1. dubna 2026
5 Perfektné
Přístup k pacientovi, ochota a erudovanost.
Jaroslava
31. března 2026
5 Perfektné
Mila komunikace. Vse vysvetleno.
Markéta
31. března 2026
5 Perfektné
Petr
31. března 2026
5 Perfektné
Objednání na čas. Všichni příjemní. Díky
2691952jiri
30. března 2026
5 Perfektné
Jindřiška
27. března 2026
5 Perfektné
Příjemné jednání
Iveta
27. března 2026
5 Perfektné
Všichni velmi milí, do ordinace jsem šla na čas. V optice jsem si nechala udělat brýle. Paní optometristka byla moc milá a příjemná. Dokonce mi sama nabídla k nový brýlím nová skla i do starých obrub ( v Praze nemyslitelné )- skvělé.