Zkusil jsem spousty barber shopů a holičství a dnešní vůbec moje první zkušenost s odbarvovaním. Nezažil jsem lepší přístup a příjemnější prostředí. Doporučuji všemi 20 !!
Ladislav
17. června 2026
5 Perfektné
Jaroslav
16. června 2026
5 Perfektné
Jana
15. června 2026
5 Perfektné
🫰🏻
Jan
12. června 2026
5 Perfektné
Martin
9. června 2026
5 Perfektné
Skutečně zajímavá návštěva, hráli jsme roleplay ostříhání.
Andrea
5. června 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(557)
Perfektné
554
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
1
O nás
Místo, kde je přátelská atmosféra & profesionální přístup.
Každý střih je u nás osobní záležitostí. Zakládáme si na pečlivosti a důkladnosti. Zajistíme, že i Vy od nás odejdete se skvělým účesem, který odpovídá Vašim představám.