Střih moc pěkný ale slečna neprohodí za celou dobu s malým ani 3 slova… je to takové neosobní…
Petr
24. január 2026
5 Perfektné
Jakub
23. január 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.98 Perfektné(514)
Perfektné
506
Skvelé
5
Dobré
3
Horšie
0
Zlé
0
O nás
U nás nejde jen o vlasy – jde o zážitek. Posaď se, dej si kávu nebo limonádu a nech se opečovat zkušenými barbery.✌️
Stylový účes, ostré kontury, moderní a pohodová atmosféra?
To je náš Barbershop! ✂️