Slečna byla velmi ochotná, příjemná, komunikativní a v neposlední řadě i šikovná. Se střihem jsem spokojen.
Rozhodně jsem zde nebyl naposledy a těším se na příští návštěvu :-)
Jan
20. marec 2024
5 Perfektné
Eva
16. marec 2024
5 Perfektné
Lucie
15. marec 2024
5 Perfektné
Bacsó
15. marec 2024
5 Perfektné
Super práce. Naprostá spokojenost.👍
Pavla
12. marec 2024
5 Perfektné
Lukas
12. marec 2024
5 Perfektné
Miroslav
9. marec 2024
5 Perfektné
Pavlína
6. marec 2024
5 Perfektné
Nechala jsem ostříhat své syny, oba jsou spokojení, paní byla prý milá a příjemná a splnila jejich přání. Doporučuji.