Slecna, ktera me strihala, bohuzel nemela dostatecnou zkusenost a se strihem bohuzel nejsem spokojeny. Barber Shop jako takovy je prijemny, slecna byla take prijemna, bohuzel nezkusena...
Jiří
18. října 2021
5 Perfektné
Objednáno pouze stříhání. Vše v pohodě a výsledek výborný. Děkuji.
Radek
15. října 2021
5 Perfektné
Michal
14. října 2021
5 Perfektné
Již má druhá návštěva. Opět u slečny Simony a opět jsem byl spokojen. Je něžná, decentní a přitom velmi precizní, pečlivá a profesionální. Příjemná konverzace jen podkresluje příjemný zážitek. Oproti klasicky již "vykaceným" barberům, kterých je dnes opravdu přehršel a melou pořád ty same "mačo" řeči, je to velmi osvěžující zážitek. Doporučuji!
Zuzana
14. října 2021
5 Perfektné
Marcel
28. září 2021
5 Perfektné
Maximální spokojenost
Eduard
28. září 2021
5 Perfektné
Tomáš
20. září 2021
5 Perfektné
Milada
16. září 2021
5 Perfektné
Igor
15. září 2021
5 Perfektné
Jde cítit pečlivost a snaha odvést dobře svou práci a výsledek byl z toho důvodu vynikající!!! Děkuji
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(2304)
Perfektné
1000+
Skvelé
91
Dobré
17
Horšie
7
Zlé
12
O nás
Perfektní účes a vousy jsou samozřejmost, k nám do Barber shopu si jdete, ale pro víc. Osobní přístup, příjemné prostředí, dobrá káva a pocit Na Pána.