Skvela praca a prijemne prostredie. Moc som si to užila. Dakujem Veroniko!
Zuzana
21. júl 2021
5 Perfektné
Zuzana
21. júl 2021
5 Perfektné
5* - skvělá a maximálně profesionální péče, příjemné prostředí. Tak profi pedikúru jsem ještě nezažila a že už jsem předtím absolvovala různé. Pleť je po kosmetice naprosto perfektní. Budu chodit pravidelně.