Návštěva u paní Marušky opět byla naprosto úžasná.
Je to prostě kouzelnice, která i když mám hodně citlivou pleť ví co na ni použít. A jsem jí vděčná i za kosmetiku, kterou mi doporučila abych mohla o svou pleť pečovat na 100%.
Iva
8. března 2025
5 Perfektné
Aneta
7. března 2025
5 Perfektné
Eva
7. března 2025
5 Perfektné
Lucie
7. března 2025
5 Perfektné
Jana
7. března 2025
5 Perfektné
Jana
7. března 2025
5 Perfektné
Soňa
5. března 2025
5 Perfektné
Petra
5. března 2025
5 Perfektné
Pozitivní přístup zkušených zaměstnanců salónu k zákazníkům.