Salon všem můžu jen a jen doporučit. Paní Maruška má zlaté ručičky a tak kosmetické ošetření pleti je u ní pro mě krásný relax a odpočinek. Byla u ní i má 15letá dcera a té poradila jak ošetřovat v tomto věku pleť a jakou kosmetiku používat.
Už teď se těším na další návštěvu v tomto salonu.
Markéta
30. prosince 2024
5 Perfektné
Opět dokonalá a profesionální péče. Maruška je úžasná kosmetička a osoba. Těším se na další péči.