Dnes poprvé u Davida, protože Nat neměla před Vánocema termín a vše výborné. Už jsem tím pádem byl na stříhání u všech zaměstnanců a můžu jen doporučit :-)
Tomáš
17. prosince 2025
5 Perfektné
Martin
16. prosince 2025
5 Perfektné
David
16. prosince 2025
5 Perfektné
Tomáš
16. prosince 2025
5 Perfektné
Ondřej
15. prosince 2025
5 Perfektné
Igor
15. prosince 2025
4 Skvelé
Michal
15. prosince 2025
4 Skvelé
Jitka
11. prosince 2025
5 Perfektné
Bylo to perfektní skvělý pán barber moc milí a šikovný a poradí, vřele doporučuji. Prostě skvělé
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(791)
Perfektné
741
Skvelé
42
Dobré
5
Horšie
3
Zlé
0
O nás
Jsme špičkové holičství ve Slavkově u Brna, které poskytuje kvalitní střihy a holení pro muže všech věkových kategorií.