Služby jsou skvělé. Stále nemožnost platit platební kartou nebo QR kódem je smutné.
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(1047)
Perfektné
982
Skvelé
37
Dobré
19
Horšie
4
Zlé
5
O nás
Být holič je životní styl. Staré poslání, které ztratilo tradici . Obnovujeme zaniklé řemeslo. Díký vám chlapům ,kterým na sobě záleží! Děláme z hochů muže. Z dědů mladíky. Děláme to proto, že je to náš život!
BRUKS
Holiči z Benešova.