Skvělé prostředí, příjemný personál a především perfektně odvedená práce. Se synem navštěvujeme i pobočku U pošty a opravdu nejde říct, kde je to lepší. Obě pobočky Bruks jsou TOP !
Václav
4. marec 2024
5 Perfektné
Michael
1. marec 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(1037)
Perfektné
972
Skvelé
37
Dobré
19
Horšie
4
Zlé
5
O nás
Být holič je životní styl. Staré poslání, které ztratilo tradici . Obnovujeme zaniklé řemeslo. Díký vám chlapům ,kterým na sobě záleží! Děláme z hochů muže. Z dědů mladíky. Děláme to proto, že je to náš život!
BRUKS
Holiči z Benešova.