Přátelská atmosféra, nádherná manikúra a příjemné popovídání :)
Lea
29. prosince 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
5 Perfektné(290)
Perfektné
289
Skvelé
1
Dobré
0
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Srdečně vás zvu ke mě do studia, kde se postarám o vaše nehty a ruce. Nabízím gelovou modeláž, gel lak, P-Shine Japonskou manikúru, parafínový zábal, který vám prohřeje ruce a hydratuje kůži. Každá žena má ráda upravené nehty, tak se nechte rozmazlovat. Jsem tu pro vás a těším se na vaši návštěvu.