Patrik umí. konečně někdo, kdo si umí poradit s plnovousem
Vojtěch
23. března 2026
5 Perfektné
Tomáš
23. března 2026
5 Perfektné
Dnes opět u Filipa. On je fakt dobrej. Nejenže člověka skvěle upraví, vousy nabarvi, ale člověk si v jeho péči cítí opravdu velmi dobře. Děkuji a těším se na další návštěvu
Kryštof
23. března 2026
5 Perfektné
Denis
23. března 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6599)
Perfektné
1000+
Skvelé
261
Dobré
80
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.