Krásné prostředí, přátelské a příjemné vystupování personálu, hned z prvního sezení byla cítit značná profesionalita, jen bych očekával, že odejdu s ne tak pořezaným krkem (stát se asi může ale přehlédnout pihu?)
Ivan
8. března 2026
5 Perfektné
Marek
8. března 2026
5 Perfektné
Všechno! Stříhal mě Jonáš a byl jsem nejvíce spokojený!
Matěj
7. března 2026
5 Perfektné
Josef
7. března 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6610)
Perfektné
1000+
Skvelé
261
Dobré
81
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.