Jako vždy odpovídající přístup a prostředí.
Ale špatné osvětlení - pro tuto profesi nedostatečné. Az doma přijdu na chyby, které by pri lepším světle nebyly.
Trzicky
26. listopadu 2019
5 Perfektné
Mistr strihu Tomas to fakt umi
Vít
26. listopadu 2019
5 Perfektné
Jan
25. listopadu 2019
5 Perfektné
Michal
25. listopadu 2019
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6592)
Perfektné
1000+
Skvelé
261
Dobré
80
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.