Stříhal mě Matěj - velká spokojenost.
Pepa mě po předešlé recenzi odmítl ostříhat. Dobře o mně věděl, ale i tak mě nechal přijít v předem rezervovaném termínu. Kdyby Matěj neměl čas, tak jsem šel bez sestřihu. Absolutně neslušné jednání. Po x letech měním barbershop.
Pavel
18. února 2026
5 Perfektné
Martina
18. února 2026
5 Perfektné
Honza
18. února 2026
5 Perfektné
Ondřej
18. února 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6619)
Perfektné
1000+
Skvelé
261
Dobré
81
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.