20 minut stříhání s kecama když chci něco upravit a to celé za cenu 550? Úlet:D
Martin
22. ledna 2026
2 Horšie
Ladislav
22. ledna 2026
5 Perfektné
Vse perfektni. Strihal me Lukas a naprosta spokojenost. Velmi prijemny clovek. Prijemne prostredi.
Tomáš
22. ledna 2026
5 Perfektné
Jakub
22. ledna 2026
5 Perfektné
Jiří
22. ledna 2026
5 Perfektné
Skvělá práce, skvělí přístup. Prostě všechno v topu
Josef
21. ledna 2026
5 Perfektné
Martin
21. ledna 2026
5 Perfektné
Štěpán
21. ledna 2026
5 Perfektné
Petra
21. ledna 2026
5 Perfektné
Díky moc se nám dnes líbilo jako i vždy i v předchozích návštěvách. Syn (9let) byl dnes u moc milého pána, kterého si moc chválil, že byl na něj moc hodný a dle něho byl prý detailista, což se mu líbilo :-) (škoda, že si nepamatujeme jeho jméno, šli bysme přímo k němu znova)
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6633)
Perfektné
1000+
Skvelé
261
Dobré
81
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.