Super servis. Mladý pán ví co chce a dělá to dobře. Přeju jen to nejlepší a všem doporučuji. 👍
Lukas
9. január 2026
5 Perfektné
Tomáš
5. január 2026
5 Perfektné
Krásny nový barber shop. Pán barber má naozaj precíznu prácu, na ktorej si dáva záležať. Za klasický strih zaplatíte veľmi férovú cenu. Som nadmieru spokojný a prídem znovu!