Nejlepší dentální hygiena, na které jsem kdy byla. Paní je velmi pečlivá a průběžně klienta informuje o postupu práce. Po zákroku jsou zoubky perfektně čisté a viditelně bělejší.
Overený zákazník
20. máj 2026
5 Perfektné
Šárka
19. máj 2026
5 Perfektné
Simona
19. máj 2026
5 Perfektné
sabina
19. máj 2026
5 Perfektné
Skvělý přístup, komunikace a samozřejmě perfektně odvedená práce. Doporučuji.
Claudia
18. máj 2026
5 Perfektné
Skvělá dentální hygiena! Profesionální a velmi milý přístup, vše bylo pečlivě vysvětleno a ošetření proběhlo bez bolesti. Zuby jsou po návštěvě perfektně vyčištěné a mám užitečné tipy pro domácí péči. Doporučuji.