Paní doktorka je skvělá - lidská, empatická, milá, vyslechne (nesoudí) a poradí.
S panem doktorem mám též velice dobré zkušenosti a jsem ráda, že jsem konečně našla lékaře, ke kterým se nebojím jít a cokoliv říct.
Lenka
9. január 2026
5 Perfektné
Příjemné prostředí, milá a citlivá paní doktorka a velice ochotná a sympatická sestřička. Doporučuji:-)