Nový člen týmu co mě stříhal odvedl dost špatnou práci, již se k němu nevrátím. Střih jsem na další náklady musel nechat opravit.
Opravdu špatné.
Pavla
21. august 2024
5 Perfektné
Velka spokojenost.
Lukáš
20. august 2024
5 Perfektné
Skvělý, dobrej přístup a super práce🫡
Milan
20. august 2024
5 Perfektné
Pecka střih, pokec.
Zhrnutie recenzií
4.93 Perfektné(2234)
Perfektné
1000+
Skvelé
55
Dobré
19
Horšie
5
Zlé
11
O nás
Jsme tradiční pánské holičství v Líbeznicích u Prahy. Co u nás najdete? Kvalitní střih a holení břitvou jako za starých časů. Dbáme na kvalitu a preciznost naší odvedené práce.