Vždycky jsem moc spokojená s kvalitou práce. Ocenila bych větší výběr barev (zejména pak v sytých teplých odstínech). Jinak všechno perfektní. Pedikůra i manikůra.
Zhrnutie recenzií
4.84 Perfektné(923)
Perfektné
824
Skvelé
66
Dobré
23
Horšie
3
Zlé
7
O nás
Nové moderní nehtové studio v centru Berouna hned na proti hotelu Grand.