Milá kadeřnice, skvělá domluva, péče na 100 %, velmi spokojená jsem byla...
Kristýna
18. september 2020
5 Perfektné
Michaela
17. september 2020
5 Perfektné
Šikovná,příjemná a obětavá kadeřnice.
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(860)
Perfektné
815
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.