„Skvělá zkušenost! Kadeřnice je moc šikovná, poradila s výběrem střihu i barvy a výsledek je perfektní. Cítím se skvěle a určitě se vrátím!“
Ildika
16. října 2025
5 Perfektné
Skvělé
Hana
15. října 2025
5 Perfektné
Monika
14. října 2025
5 Perfektné
Hana
14. října 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(860)
Perfektné
815
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.