Již opakovaně jsem objednala synovi klasický střih s mytím a opět mi řekl,že jste mu vlasy nemyli. To není dobrá vizitka.....jsem zklamaná. Kozubíková Veronika
Martin
24. apríl 2024
5 Perfektné
David
24. apríl 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.81 Perfektné(1328)
Perfektné
1000+
Skvelé
99
Dobré
31
Horšie
13
Zlé
13
O nás
Jsme tradiční pánské holičství, které vytváří luxusní prostor pro opravdové gentlemany. Nechte se hýčkat v rukou profesionálních kadeřníků a unikněte od starostí každodenního života. Přijďte se nechat upravit a užít si trochu relaxu.