Do tohoto kadeřnictví chodím už tři roky, velmi kvalitní střihy.
Mykhailo
15. apríl 2025
5 Perfektné
Marek
15. apríl 2025
5 Perfektné
Patrik
15. apríl 2025
5 Perfektné
Jirka
14. apríl 2025
5 Perfektné
KOLDIČ
11. apríl 2025
5 Perfektné
Matěj
11. apríl 2025
5 Perfektné
Marcela
8. apríl 2025
5 Perfektné
Jiří
7. apríl 2025
5 Perfektné
Martin
4. apríl 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.93 Perfektné(1004)
Perfektné
962
Skvelé
28
Dobré
8
Horšie
2
Zlé
4
O nás
Založeno v Červenci 2020 majitelem Oliem, který vykonává tyto služby už 8 let a také nadále stříhá v našem barber shopu, který se nachází na adrese náměstí T.G.Masaryka 2, v samém centru Příbrami. Dále u nás narazíte na barbera Máru, který přišel se zkušenostmi z jiných barber shopů. Bohužel ale pro vaše ratolesti, u nás nestříháme osoby mladší 13ti let. Budeme se těšit na Vaši návštěvu! ⬇️