Přístup a zájem, profesionalita, prostředí, paní Martina opravdu profesionálka.
Pavel
11. dubna 2025
5 Perfektné
Slávek
10. dubna 2025
5 Perfektné
Radim
9. dubna 2025
5 Perfektné
Jaroslav
9. dubna 2025
5 Perfektné
Radim
8. dubna 2025
2 Horšie
První návštěva u pana Jirky dobrá, jen mě trochu říznul na tváři. Druhá návštěva byla kvůli tomu zdarma a pan Jirka byl arogantní až hrůza. Takže to byla poslední návštěva mayday!
Tomáš
8. dubna 2025
5 Perfektné
Jan
8. dubna 2025
5 Perfektné
Tomáš
3. dubna 2025
5 Perfektné
Jan
3. dubna 2025
5 Perfektné
Všechno skvělé od A do Z .určitě se budu rád vracet.Dekuji za skvělý přístup i výsledek.