Velmi přátelský přístup. Paní doktorka velice příjemná👍
Marketa
18. března 2025
5 Perfektné
Tereza
13. března 2025
5 Perfektné
Jana
8. března 2025
5 Perfektné
Pan doktor je vždy v dobré náladě vše vysvětli ,poradí ,jsem ráda že chodím právě do této ordinace ,sestřička v ordinaci také skvělá ,nikdy jsem neměla problém s ničím ,mohu jen chválit