Vždy vše v pořádku,p. Zlámal je velmi vnímavý a opravdu lidský.Vždy mi poradí a pomůže se zdravotním problémem.
Jaroslav
22. července 2025
1 Zlé
Adam
21. července 2025
5 Perfektné
Betty
3. července 2025
4 Skvelé
Monika
3. července 2025
5 Perfektné
Náš pan alergolog a jeho team jsou profesionálové na svém místě od vyšetření až po léčbu. Moc všem děkujeme, že se o nás tolik staráte.
S pozdravem Klouzovi