Skvělý přistup sestřičky i pana doktora. To se dnes už nevidí. Ochota a zájem o pacienta je na prvním místě a já jsem velice spokojená❤️ Moc Vám děkuji🙏
Klára
14. ledna 2022
5 Perfektné
Lída
12. ledna 2022
5 Perfektné
Samozřejmě přístup sestry i pana doktora užasný.To se nedá napsat.Je lepší tam zajít a poznat na vlastní kuži😉👍
Jitka
6. ledna 2022
5 Perfektné
Aneta
3. ledna 2022
5 Perfektné
Monika
3. ledna 2022
5 Perfektné
Martin
3. ledna 2022
5 Perfektné
Eva
29. prosince 2021
5 Perfektné
Děkujeme za skvělou péči, čas a pečlivé vyšetření a vysvětlení. Milá sestřička je jen třešničkou na dortu.