dobry den ,
radeji bych nejezdila ,ale kdyz chcete,aby byla zviratka zdrave a potrebuji pomoct ,tak
pani doktorka je skvela ,jsme sni moc spokojeni ,kdyz potrebuji i projede k nam domu .
Jitka
11. října 2023
5 Perfektné
Veronika
10. října 2023
5 Perfektné
Denisa
5. října 2023
5 Perfektné
Anna
4. října 2023
5 Perfektné
Milý přístup
Tomáš
3. října 2023
5 Perfektné
Skvělá paní doktorka, výborný přístup, ošetření na čas.