skvělý přístup manikérky Terky, šikovná, milá, ochotná :-)
Denisa
25. máj 2026
1 Zlé
Nečekala bych, že když zaplatím u kadeřnice 2000-, za barvení tak budu mít jako bonus na jedné straně nabarvený kouty a ucho na černo. Děkuji, ale příště zvolím barvu z drogérie.
Anna
25. máj 2026
5 Perfektné
Iveta
25. máj 2026
5 Perfektné
Dominika
25. máj 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.95 Perfektné(2891)
Perfektné
1000+
Skvelé
62
Dobré
15
Horšie
13
Zlé
7
O nás
Nechte se hýčkat v krásném salonu Studio Styl v centru města Nymburka.
Jsme tým mladých profesionálů, která jejich práce baví!
Nabízíme služby jako jsou:
Kosmetika- Estetika - Manikúra - Pedikúra - Kadeřnictví - Piercing & tattoo - Masáže
Naší snahou je poskytnout Vám ty nejlepší služby v čistém, příjemném a přátelském prostředí.Chceme se od ostatních lišit v individuálním a osobitějším přístupu ke každému klientovi.
Přání našich klientů je pro nás na prvním místě a věříme, že se k nám budete rádi vracet.
Váš tým Studio Styl.