Návštěva Ateliéru OBOCZKO byla velice příjemná, s výsledkem jsem naprosto spokojená.
Jaroslava
11. března 2026
5 Perfektné
ocenuji profesionalitu a cit pro detail, nejsem v tomto salonu poprvé , s obočím jsem maximálně spokojená
Daniel
10. března 2026
5 Perfektné
Stanislava
2. března 2026
5 Perfektné
Ilona
27. února 2026
5 Perfektné
Vše ok
Taťána
23. února 2026
5 Perfektné
Yelyzaveta
16. února 2026
5 Perfektné
Monika
11. února 2026
5 Perfektné
Dana
6. února 2026
5 Perfektné
Marta
5. února 2026
5 Perfektné
U těchto služeb potřebuji maximální důvěru a vědomí, že kosmetička ví, co dělá. V tomto případě jsem ji měla, výsledek přirozený, takže maximální spokojenost.