Reklama zní, uklízíme každý den, rezervujte si svůj čas. Pecka. Zarezervujete si svůj čas, vyberete si program, naplánujete si celý den tak, aby jste nepotřebovali v centru auto a jak to dopadne? Přijedete, jde vám naproti člověk se slovy:" jdu se na to podívat" a resume: (auto není nějak extrémně zaneradene) to bohužel nestihnu, auto je moc velké. Říkám mu, kolik na to potřebujete času? Tak tři hodiny a stejně to nebude pořádně. Přijeďte někdy jindy. Říkám mu, já jindy nemůžu. Klidně ať to není tip top, on ne, já to nedoporučuju. Takže odjíždím bez umytí. Absolutně nefungující systém. Takže nepočítejte s ničím, co si zarezervujete...
Oldřich
14. september 2023
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
3.96 Skvelé(334)
Perfektné
198
Skvelé
40
Dobré
27
Horšie
23
Zlé
46
O nás
Provádíme profesionální ruční mytí a tepování vašich vozidel.
Platba je možná zde kartou online, nebo v hotovosti na místě.
Přijímáme také karty CCS!
Za SUV a dodávková vozidla účtujeme příplatek 20 %. Za vysoce znečištěná vozidla účtujeme příplatek 40 %.
Na trhu s čištěním automobilů jsme více než 12 let.