Syn byl dnes v kadeřnictví poprvé a odcházel opravdu nadšený. Říkal, že odteď se chce nechat stříhat už jen tady 😊
Kadeřník byl velmi příjemný, dokázal navodit pohodovou atmosféru a syn se díky tomu cítil jistě a v klidu. Výsledek přesně odpovídá jeho představám, což se u dětí ne vždy podaří.
Moc děkujeme a určitě doporučujeme!
Lukáš
4. května 2026
5 Perfektné
Nikolas
1. května 2026
5 Perfektné
Jakub
30. dubna 2026
5 Perfektné
Jako člověk co moc barbershopům nevěří jsem byl mile překvapený, super příjemný prostor, skvělá komunikace a samotné stříhání famózní.
Vladislav
30. dubna 2026
5 Perfektné
Robert
29. dubna 2026
5 Perfektné
Nicolas
28. dubna 2026
5 Perfektné
Super cut
Martin
27. dubna 2026
5 Perfektné
Jan
27. dubna 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.96 Perfektné(917)
Perfektné
896
Skvelé
12
Dobré
7
Horšie
1
Zlé
1
O nás
Perfektní účes a vousy jsou samozřejmost, k nám do Barber shopu si jdete, ale pro víc. Osobní přístup, příjemné prostředí, dobrá káva a pocit Na Pána.