V Barber Shop Na Pána v Brně jsem měl opět skvělý zážitek. Jako vždy, stříhání bylo naprosto dokonalé. Musím vyzdvihnout profesionální přístup všech zaměstnanců a také velmi krásné prostředí salonu, které přispívá k celkově příjemné atmosféře. Vždy se těším, až opět přijdu. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitní - ty nejkvalitnější - služby a přátelskou atmosféru.
Zhrnutie recenzií
4.96 Perfektné(917)
Perfektné
896
Skvelé
12
Dobré
7
Horšie
1
Zlé
1
O nás
Perfektní účes a vousy jsou samozřejmost, k nám do Barber shopu si jdete, ale pro víc. Osobní přístup, příjemné prostředí, dobrá káva a pocit Na Pána.