Vstřícnost, preciznost, profesionálové ✂️👍😎
Akorát to obočí zapomněli..... Nebo sem neřekl? Ale to nevadí super doporučuji. Díky moc 🥰
Petr
12. listopadu 2025
5 Perfektné
Libor
12. listopadu 2025
5 Perfektné
Jan
11. listopadu 2025
5 Perfektné
Vít
11. listopadu 2025
5 Perfektné
Milan
10. listopadu 2025
5 Perfektné
Profesionální péče s bonusem v podobě dobré kávy :-)
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(4118)
Perfektné
1000+
Skvelé
130
Dobré
33
Horšie
19
Zlé
15
O nás
Vážení zákazníci, jmenuji se Jakub Bubelíny a jsem holič. Za posledních 10 let jsem ostříhal a oholil přes 6 tisíc klientů. Vždycky jsem byl perfekcionista a nikdy jsem se nespokojil s něčím, co bylo "jen dobré". Svou práci beru vážně a tak do ní dávám vše. Proto jsem se rozhodl otevřít svůj barber shop, kde kvalita je na prvním místě a kde se můžu zaručit za vše, co se Vám u nás dostane – od příjemného prostředí,úrovně služeb, až po kvalitu rumu a whisky. Těším se na vaši návštěvu.