Vždy skvělý přístup. Chodím sem už rok a neměnil bych. Jsem spokojený. 😊
Tomáš
25. září 2025
5 Perfektné
Victor
23. září 2025
5 Perfektné
Lubomir
22. září 2025
5 Perfektné
Milan
22. září 2025
4 Skvelé
Piotr
22. září 2025
5 Perfektné
Petr
20. září 2025
5 Perfektné
Kvalita, servis i prostředí. Greg sice onemocněl, ale Tomáš si vedl stejně profesionálně.
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(4122)
Perfektné
1000+
Skvelé
130
Dobré
33
Horšie
19
Zlé
15
O nás
Vážení zákazníci, jmenuji se Jakub Bubelíny a jsem holič. Za posledních 10 let jsem ostříhal a oholil přes 6 tisíc klientů. Vždycky jsem byl perfekcionista a nikdy jsem se nespokojil s něčím, co bylo "jen dobré". Svou práci beru vážně a tak do ní dávám vše. Proto jsem se rozhodl otevřít svůj barber shop, kde kvalita je na prvním místě a kde se můžu zaručit za vše, co se Vám u nás dostane – od příjemného prostředí,úrovně služeb, až po kvalitu rumu a whisky. Těším se na vaši návštěvu.