Opravdu pokaždé je návštěva salonu naprosto perfektní.
Chodím na vše k Elišce, která je rychlá přitom precizní a moc milá. Už se opět těším na příště!!!
Lenka
11. července 2025
5 Perfektné
Pavlína
8. července 2025
5 Perfektné
Skvěle odvedená práce, nehty jsou moc hezké, snad vydrží.