Jsem naprosto spokojená! Paní kadeřnice byla moc milá a je vidět, že opravdu ví, co dělá. Výsledek je perfektní, přesně takový, jaký jsem si představovala. Vlasy jsou nádherně hebké, lesklé a krásné i druhý den po návštěvě. Moc děkuji za skvělou péči a určitě se ráda vrátím.
Liliana
18. června 2026
5 Perfektné
Nadia
3. června 2026
5 Perfektné
Yvona
2. června 2026
5 Perfektné
Tereza
27. května 2026
5 Perfektné
Daniela
27. května 2026
5 Perfektné
Maryna
26. května 2026
5 Perfektné
Anna
26. května 2026
5 Perfektné
Přišla jsem radikálně změnit účes s dlouhých vlasů na bob. Měla jsem to jako dárek k narozeninám a moc jsem si to užila. Účes dopadl perfektně a samotné stříhání bylo příjemné. Doporučuji!
Lucie
25. května 2026
5 Perfektné
Daniela
23. května 2026
5 Perfektné
Paní byla extreme skvělá mega šikovná určitě se za ni budu zastavovat na barvení