Služby a servis Tomáše Josífka byly naprosto perfektní, jako obvykle. Drží velmi vysoký standard tohoto Barber shopu.
Vyzkoušel jsem hodně “barberů” a Tomáš je hvězda nejen tohoto pánského holičství ale vyniká i mezi jinými jak profesně, tak lidsky.
Nazmi
3. října 2023
1 Zlé
Jan
3. října 2023
5 Perfektné
Martin
2. října 2023
5 Perfektné
Michal
30. září 2023
5 Perfektné
Milan
30. září 2023
4 Skvelé
Barber mi dal doporučení, jakým způsobem mít upravené vlasy. Trochu mě překvapilo, že nově příchozí návštěvě bylo nabídnuto pití, ale při mém příchodu (ani po konci stříhání) tomu tak nebylo. To je ale jen drobný detail. Se službou jako takovou jsem jinak spokojený.