Denis Maxa – nejméně spolehlivý “barber” v Plzni, lže, ruší termíny ve 3 ráno, nebo ani nepřijde do práce bez omluvy, rozhodně nic, co by člověk chtěl opakovaně zažívat. Nedoporučuju, zkuste jít kamkoli jinam.
Sinisa
12. február 2025
5 Perfektné
Nikita
11. február 2025
5 Perfektné
Pavel
10. február 2025
5 Perfektné
Vojtěch
10. február 2025
5 Perfektné
Paráda jako vždy 🙌
Zhrnutie recenzií
4.98 Perfektné(1131)
Perfektné
1000+
Skvelé
5
Dobré
2
Horšie
0
Zlé
4
O nás
Jsme holičství v centru Plzně, kde se postaráme o vaše vlasy a vousy. K tomu dáme dobrý kafe a kus řeči, co vy na to?