Dnes jsem ukončila 10tou návštěvu. Jana je prostě výborná a skvělá, svou práci zná, zajímá se o ni a má ji ráda.Přesto, že se nepodařilo rozhýbat malíček, prsty na pravé noze jsou aktivnější a hurááá mám je i více pod kontrolou.Pomalou, soustavnou a pravidelnou prací kupředu :) Rolfing a jeho zosobnění Jana vnesli opět více života do po mrtvici postižených míst na mém těle :)Celkově jsem se po každé terapii cítila moc dobře, ikdyž 2 až 3tí den unavená. A jak by ne, po takové dřině :)Jsem moc spokojená a mohu všem doporučit.