Nejlepší kosmetička a nejkrásnější salón v Ostravě. Vřele doporučuji⭐️
Karolína
14. listopadu 2024
5 Perfektné
Silvie
14. listopadu 2024
5 Perfektné
Perfektní!
Jana
11. listopadu 2024
5 Perfektné
Výsledek
Pavlína
1. listopadu 2024
5 Perfektné
Kateřina
30. října 2024
5 Perfektné
Andrea
30. října 2024
5 Perfektné
Natálie
29. října 2024
5 Perfektné
V salonu jsem byla na PMU a můžu jedině doporučit. Paní Martina má ke klientkám profesionální a milý přístup. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Obočí vypadá přirozeně a sedí přesně k mému tvaru obličeje. Lituji jen, že jsem nešla dříve :)
Tereza
28. října 2024
5 Perfektné
Komunikace, přístup, vysvětlení procedury a následnou péči.