Nic co dodat. Místo zrzavé barvy, bordó červená, já slzy v očích, kadeřník evidentně někam spěchal. Masáž hlavy nebyla a jak to chcete ostříhat? Do roviny.. což jsem chtěla, bylo hned spíš sestříhané.. ke konci se ani nezeptal, jestli to chci navlnit, vyfoukané to muselo stačit. Opravdu sklamání, když si někdo trochu pěstí vlasy a narve Vám tam tmavou. No utěšující slova.. to se vymyje :( nedošla jsem aby se něco takové měsíc vymývalo.
Naďa
24. července 2025
5 Perfektné
Skvělé služby a přátelská atmosféra:-)
Oldřiška
24. července 2025
5 Perfektné
Michaela
23. července 2025
5 Perfektné
Jaroslav
23. července 2025
5 Perfektné
Lucie
22. července 2025
5 Perfektné
Maria
22. července 2025
5 Perfektné
Lid
19. července 2025
5 Perfektné
Kristýna
18. července 2025
5 Perfektné
Jako vždy profesionální přístup. Melír mi dělala Klára H. A jako vždy jsem velice spokojená. Už se těším na další návštěvu. ☺️
Zhrnutie recenzií
4.87 Perfektné(2318)
Perfektné
1000+
Skvelé
84
Dobré
43
Horšie
20
Zlé
15
O nás
Špičkovou péči o vlasy přináší M Salon v Alfa pasáži Brno. Postará se o vás profesionální kadeřnický tým pracující s kvalitní vlasovou kosmetikou.