Stříháni fajn, ale dost silný cigaretový odér. Už tam nepůjdu.
Ondřej
13. december 2025
4 Skvelé
Jakub
12. december 2025
5 Perfektné
Václav
11. december 2025
5 Perfektné
Filip
9. december 2025
5 Perfektné
Libor
9. december 2025
5 Perfektné
David
9. december 2025
5 Perfektné
Roberto
6. december 2025
5 Perfektné
Daniel
4. december 2025
3 Dobré
Sunny
4. december 2025
5 Perfektné
Yo is a perfect guy for haircut!
Zhrnutie recenzií
4.69 Perfektné(375)
Perfektné
318
Skvelé
24
Dobré
17
Horšie
6
Zlé
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!