Co se týče techniky a samotného stříhání, barber byl šikovný a práce to byla kvalitní. Bohužel mi ale udělal něco úplně mimo, než co jsem chtěl. Místo low fade a fluffy hair jsem odešel s high/mid fadem a messy hair. Master Yo nejsem si jistý, jestli vůbec rozumí česky nebo anglicky, takže i když stříhat umí, nerespektoval moji představu. Kvůli špatné komunikaci a jinému výsledku nemohu doporučit. 👎🏻
Tomáš
19. marec 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.69 Perfektné(371)
Perfektné
314
Skvelé
24
Dobré
17
Horšie
6
Zlé
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!