super služba, je to skvělá příležitost, jak si udělat sám servis za rozumnou cenu. mohl by být větší pořádek a zorganizované nářadí (já nevyužívám, dělám jen výměnu oleje a těch pár klíčů si vezmu svých s sebou, abych nemusel hledat a náhodou třeba nenašel). určitě i před nějaké neduhy využiji znovu, ale myslím, že by majitel mohl více tlačit na návštěvníky k pořádku, nebo účtovat penále. garáž je fakt vybavená a je to trošku škoda.
Viliam
26. října 2025
5 Perfektné
Viktor
23. října 2025
5 Perfektné
Jaroslav
22. října 2025
5 Perfektné
VIACHESLAV
20. října 2025
5 Perfektné
Jiří
20. října 2025
5 Perfektné
Oleksandr
19. října 2025
5 Perfektné
Stanislav
19. října 2025
5 Perfektné
Jan
18. října 2025
5 Perfektné
Ondřej
18. října 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.78 Perfektné(562)
Perfektné
485
Skvelé
53
Dobré
11
Horšie
4
Zlé
9
O nás
Máš rád své auto a nerad ho dáváš do cizích rukou a nebo tě prostě jen baví práce na autě? Přesně pro tebe je O. G. - Otevřená garáž.